O nás

Sme malá rodinná firma. Našim zámerom sú záhradné domčeky s vlastnou koncepciou a s čo najväčšou škálou využitia. Od uskladnenie záhradného /stavebného náradia, bicyklov,..., až po príjemné posedenie na terase vašej záhradnej chatky. Vlastná jednoduchá koncepcia zároveň otvára priestor pre variabilnosť a flexibilnosť pri zohľadnení osobitných požiadaviek našich klientov.

Naša koncepcia záhradných domčekov sleduje jednoduchosť a účelnosť. Čo najväčšiu dostupnosť a najnižšiu možnú cenu dosahujeme efektívnou organizáciou a rozvrhom práce s materiálom, v spojení s využívaním nižšej kvality dreva. Kombinácia výborného technického postupu s nižšou kvalitou dreva prináša skvelý výrobok za veľmi priaznivú cenu.

Súčasťou našej koncepcie je aj to, že využívame výhradne čisté, ničím neošetrené drevo s certifikátom o pôvode. Dôvodom je nie len myšlienka udržateľnosti a zodpovednosti voči Zemi a ďalším generáciám, ale čisto pragmaticky i možnosť ďalšieho využitia dreveného odpadu bez rizika akejkoľvek ekologickej záťaže.

Ošetrenie dreveneho domčeka sa uskutočňuje až v jeho konečnej fázy výroby, kedy už nevzniká žiaden odpad. Známkou našej práce je svedomitosť a profesionalita v práci a čo najväčšia ústretovosť ku klientom v spracovaní ich osobnytných požiadaviek a v komunikácii s nimi. Výsledkom našich snáh je spokojnosť našich klientov.

Scroll to Top