Pon - Pia 09:00 - 17:00

Sob - Ned Zatvorené

O nás

NAJZAHRADNEDOMCEKY začínala ako malá rodinná firma, ktorej vzťahy sa s pracovným časom zmenili na kamarátske, čo sa prejavuje vo výbornej pracovnej atmosfére a týmto smerom sa uberáme aj v komunikácii so zákazníkmi. Majú vlastnú koncepciu záhradných domčekov s možnosťou uskladnenia záhradného, stavebného náradia, bicyklov, až po príjemné posedenie na terase vašej záhradnej chatky. Vlastná jednoduchá koncepcia zároveň otvára priestor pre variabilnosť a flexibilnosť, pri zohľadnených osobitných požiadaviek klientov.

Naša koncepcia záhradných domčekov je postavená na smreku ako obkladové profily, tak aj podlaha a vnútorné časti, ako sú krokvy konštrukcia panelov a podobne. Záhradné domčeky sú pekné najme z vonkajšej strany, keďže vidíte len hoblovaný obkladový materiál. No, vo vnútri domčeka, vidíte aj vnútornú koštrukciu panelov, krokvy a pod. Samozrejme, sme pri výrobe dbali na to, aby aj toto zapracovanie bolo efektívne a tým nezvýšilo konečnú cenu výrobku.

Súčasťou našej koncepcie je aj to, že využívame výhradne čisté, ničím neošetrené drevo s certifikátom o pôvode. Dôvodom je nie len myšlienka udržateľnosti a zodpovednosti voči Zemi a ďalším generáciám, ale čisto pragmaticky i možnosť ďalšieho využitia dreveného odpadu bez rizika akejkoľvek ekologickej záťaže.

Ošetrenie dreveneho domčeka sa uskutočňuje až v jeho konečnej fázy výroby, kedy už nevzniká žiaden odpad. Známkou našej práce je svedomitosť a profesionalita v práci a čo najväčšia ústretovosť ku klientom v spracovaní ich osobnytných požiadaviek a v komunikácii s nimi. Výsledkom našich snáh je spokojnosť našich klientov.

V prvom a neposlednom rade sme vo firme ľudia, ktorí od malička boli spätí s prírodou, nakoľko takmer každý z nás vyrastal na dedine alebo blízko lesa, kde sme sa často, ako deti hrávali, a tak nám ako aj príroda, tak, aj drevo ostalo v našom podvedomí, čo je okorenené kamarátskym, no profesionálnym prístupom ako k zákazníkom, tak, aj k obchodným partnerom.

Záleží nám na dobrých vzťahoch a veríme, že kľudnou komunikáciou a s úsmevom sa dajú veci riešiť jednoduchšie.
Zaujímavosťou je, že vačšinu našich domčekov vymysleli naši zákazníci a keďže sa im snažíme vychádzať v ústrety, časom sme ich prispôsobili podľa našich výrobných možností a zaradili ich do ponuky na náš e-shop www.najzahradnedomceky.sk.