Pon - Pia 09:00 - 17:00

Sob - Ned Zatvorené

Vyhľadať
Close this search box.

O nás

V prvom a neposlednom rade, sme vo firme ľudia, ktorí od malička boli spätí s prírodou, pretože takmer každý z nás vyrastal na dedine alebo blízko lesa, kde sme si často, ako deti hrávali, a tak nám aj príroda, tak aj drevo zostalo v našom podvedomí, čo je okorenené kamarátskym, ale profesionálnym prístupom ako k zákazníkom, tak aj k obchodným partnerom. Začali sme ako malá rodinná firma, ktorej vzťahy sa s pracovným časom zmenili na kamarátske, čo sa prejavuje vo výbornej pracovnej atmosfére a týmto smerom sa uberáme aj v komunikácii so zákazníkmi. Máme vlastnú koncepciu záhradných domčekov s možnosťou uskladnenia záhradného, stavebného náradia, bicyklov, až po príjemné posedenie na terase vašej záhradnej chatky. Vlastná jednoduchá koncepcia zároveň otvára priestor pre variabilnosť a flexibilnosť, pri zohľadnených osobitných požiadaviek zákazníkov.

Naša koncepcia záhradných domčekov je postavená na smreku, ako obkladových profilov, ako podlaha tak aj vnútorné časti, ako sú krokvy konštrukcia panelov a podobne. Záhradné domčeky sú pekné, najme z vonkajšej strany, keďže vidíte len hoblovaný obkladový materiál. No, vo vnútri domčeka, vidíte aj vnútornú koštrukciu panelov, krokvy a pod. Samozrejme, sme pri výrobe dbali na to, aby aj toto zapracovanie bolo efektívne a tým nezvýšilo konečnú cenu výrobku.

Súčasťou našej koncepcie je aj to, že využívame výhradne čisté, ničím neošetrené drevo s certifikátom o pôvode. Dôvodom je nie len myšlienka udržateľnosti a zodpovednosti voči Zemi a ďalším generáciám, ale čisto pragmaticky i možnosť ďalšieho využitia dreveného odpadu bez rizika akejkoľvek ekologickej záťaže.

Ošetrenie dreveneho domčeka sa uskutočňuje až v jeho konečnej fáze výroby, kedy už nevzniká žiaden odpad. Známkou našej práce je svedomitosť a profesionalita v práci a čo najväčšia ústretovosť ku zákazníkom v spracovaní ich osobnytných požiadaviek a v komunikácii s nimi. Výsledkom našich snáh je spokojnosť našich zákazníkov.